Team

Maak kennis met onze AFAS Profit Experts

Maak kennis met onze AFAS Profit Experts

Luuk de Kok

Managing Partner

Specialisatie:
- Projectmanagement
- ERP Implementaties
- Functioneel beheer
- Business Consultancy

l.de.kok@peopletrack.nl
+31 6 52 54 11 56

Petra Teeuwen

Projectleider - Partner

Specialisatie:
- Interim Management
- Functioneel applicatiebeheer
- Projectmanagement

p.teeuwen@peopletrack.nl

Sebastiaan Kooijman

Commercieel directeur - Partner

Specialisatie
- AFAS Profit
- Procesoptimalisatie
- Interim ondersteuning

s.kooijman@peopletrack.nl
+31 6 33 84 70 54

Mariëlle Kuijsten

Business Consultant

Specialisatie
- HRM
- InSite / OutSite
- Procesoptimalisatie
- Business Consultancy
- Projectmanagement

m.kuijsten@peopletrack.nl

Ilona van der Ben

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- Personeels- en salarisadministratie
- InSite
- Procesoptimalisatie

i.van.der.ben@peopletrack.nl

Martijn Bennink

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS Payroll
- Connectoren
- Conversies
- Implementaties
- Rapportages en analyses

m.bennink@peopletrack.nl

Ribka Wolff

Business Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

r.wolff@peopletrack.nl

Tolek Groen

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

t.groen@peopletrack.nl

Lucia Dees

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- Personeelsadministratie
- Salarisadministratie
- AFAS Profit
- InSite

l.dees@peopletrack.nl

Matthijs Peeters Weem

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- Personeelsadministratie
- Salarisadministratie
- Functioneel beheer

m.peeters.weem@peopletrack.nl

Betsy Meijdam

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- InSite / OutSite
- Procesoptimalisatie
- Projectmanagement

b.meijdam@peopletrack.nl

Tulay Batman

Business Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

t.batman@peopletrack.nl

Gülsah Alban

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- Personeelsadministratie
- Salarisadministratie
- AFAS Profit
- InSite

g.alban@peopletrack.nl

Coen Nusse

RPA Developer

c.nusse@peopletrack.nl

Ine Wijnhoven

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

i.wijnhoven@peopletrack.nl

Marlon Schilthuis

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS Financieel
- AFAS HRM
- AFAS Profit
- InSite

m.schilthuis@peopletrack.nl

Sophie de Kok

HR & Office Manager

s.de.kok@peopletrack.nl

Marcel Hendriks

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite

m.hendriks@peopletrack.nl

Quirine Dielessen

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS Financieel
- AFAS HRM
- InSite

q.dielessen@peopletrack.nl

Robbie de Robot

De virtuele medewerker in uw organisatie

RPA staat voor robotic process automation. Deze nieuwe technologie versnelt repetitieve menselijke handelingen binnen administratieve processen en voert deze accurater, betrouwbaarder en goedkoper uit. De robot als virtuele medewerker in uw organisatie.

Penelope Bacas

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

p.bacas@peopletrack.nl

Jouw naam?

Bekijk nu onze vactures

www.peopletrack.nl/vacatures

Jouw naam?

Bekijk nu onze vactures

www.peopletrack.nl/vacatures

Jouw naam?

Bekijk nu onze vactures

www.peopletrack.nl/vacatures

Buro Payroll

www.buropayroll.nl

Nina Roos

Accountmanager / Marketeer

Flexibele ondersteuning voor uw:
- Salarisadministratie
- Personeelsadministratie
- Financiële administratie

n.roos@buropayroll.nl
+31 6 35 11 97 56
www.buropayroll.nl

Donovan Partosoebroto

Accountmanager

Flexibele ondersteuning voor uw:
- Salarisadministratie
- Personeelsadministratie
- Financiële administratie

donovan@buropayroll.nl
+31 6 17 73 42 20
www.buropayroll.nl

Larissa de Jager

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

l.dejager@buropayroll.nl

Jacqueline Spruijt

Payroll Consultant RSa

Specialisatie
- Uitbesteden administratie (outsourcing)
- AFAS Profit & Insite
- Salarisadministratie
- Pensioenenadministratie

j.spruijt@buropayroll.nl

Lorraine Hendriks

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

l.hendriks@buropayroll.nl

Ming Weng

Finance Consultant

Specialisatie
- Financiële administratie
- AFAS Profit & Insite
- AFAS HRM

m.weng@buropayroll.nl

Céline van der Meijden

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

c.van.der.meijden@buropayroll.nl

Natasha Nandoe

Payroll Consultant RSa

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

n.nandoe@buropayroll.nl

Thalisa ter Meulen

Payroll Consultant RSa

Specialisatie
- AFAS Profit
- Salarisadministratie
- Personeelsadministratie

t.termeulen@buropayroll.nl

Maxime Hoenderdos

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

m.hoenderdos@buropayroll.nl

Cilia Horst

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

c.horst@buropayroll.nl

Freya Grimmon - Windle

Payroll Consultant RSa

Specialisatie
- AFAS payroll
- Salarisadministratie
- InSite

f.windle@buropayroll.nl

Vince Oerlemans

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

v.oerlemans@buropayroll.nl

Jennifer Kluft

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

j.kluft@buropayroll.nl

Angelica Plaatsman

Payroll Consultant RSa

Specialisatie
- AFAS payroll
- Salarisadministratie
- InSite

a.plaatsman@buropayroll.nl

Shanna Mors

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

s.mors@buropayroll.nl

Kim Spits

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

k.spits@buropayroll.nl

Admira Kustura

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

a.kustura@buropayroll.nl

Jermaine van Huijstee

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

j.vanhuijstee@buropayroll.nl

Sjèriet de Jonker

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

s.dejonker@buropayroll.nl

Phebe van de Pol

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

p.vandepol@buropayroll.nl

Jouw naam?

Bekijk nu onze vactures

www.peopletrack.nl/vacatures

Tamara Baars

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

t.baars@buropayroll.nl

“De eerste stap naar beter resultaat hoeft echt niet groot te zijn.”

Meer weten? Bel of mail Sebastiaan.
+31 (0) 6 33 84 70 54   /  s.kooijman@peopletrack.nl

Services

Consultancy   |   Beheer   |   Business Consultancy   |   Ondersteuning