Team

Maak kennis met onze AFAS Profit Experts

Maak kennis met onze AFAS Profit Experts

Luuk de Kok

Managing Partner

Specialisatie:
- Projectmanagement
- ERP Implementaties
- Functioneel beheer
- Business Consultancy

l.de.kok@peopletrack.nl
+31 6 52 54 11 56

Petra Teeuwen

Projectleider - Partner

Specialisatie:
- Interim Management
- Functioneel applicatiebeheer
- Projectmanagement

p.teeuwen@peopletrack.nl

Sebastiaan Kooijman

Commercieel directeur - Partner

Specialisatie
- AFAS Profit
- Procesoptimalisatie
- Interim ondersteuning

s.kooijman@peopletrack.nl
+31 6 33 84 70 54

Mariëlle Kuijsten

Business Consultant

Specialisatie
- HRM
- InSite / OutSite
- Procesoptimalisatie
- Business Consultancy
- Projectmanagement

m.kuijsten@peopletrack.nl

Ilona van der Ben

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- Personeels- en salarisadministratie
- InSite
- Procesoptimalisatie

i.van.der.ben@peopletrack.nl

Martijn Bennink

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS Payroll
- Connectoren
- Conversies
- Implementaties
- Rapportages en analyses

m.bennink@peopletrack.nl

Ribka Wolff

Business Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

r.wolff@peopletrack.nl

Tolek Groen

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

t.groen@peopletrack.nl

Lucia Dees

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- Personeelsadministratie
- Salarisadministratie
- AFAS Profit
- InSite

l.dees@peopletrack.nl

Matthijs Peeters Weem

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- Personeelsadministratie
- Salarisadministratie
- Functioneel beheer

m.peeters.weem@peopletrack.nl

Betsy Meijdam

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- InSite / OutSite
- Procesoptimalisatie
- Projectmanagement

b.meijdam@peopletrack.nl

Quirine Dielessen

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS Financieel
- AFAS HRM
- InSite

q.dielessen@peopletrack.nl

Gülsah Alban

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- Personeelsadministratie
- Salarisadministratie
- AFAS Profit
- InSite

g.alban@peopletrack.nl

Larissa de Jager

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

l.dejager@peopletrack.nl

Ine Wijnhoven

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

i.wijnhoven@peopletrack.nl

Marlon Schilthuis

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS Financieel
- AFAS HRM
- AFAS Profit
- InSite

m.schilthuis@peopletrack.nl

Sophie de Kok

HR & Office Manager

s.de.kok@peopletrack.nl

Mark van de Peut

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

m.vandepeut@peopletrack.nl

Lina Wang

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

l.wang@peopletrack.nl

Timo Weijman

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

t.weijman@peopletrack.nl

Penelope Bacas

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

p.bacas@peopletrack.nl

Linda Schilperoort

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

l.van.berkum@peopletrack.nl

Itamar Langeveld

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

i.langeveld@peopletrack.nl

Jessica Alberts

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

j.alberts@peopletrack.nl

Ming Weng

Payroll Consultant RSa

Specialisatie
- Financiële administratie
- Salarisadministratie
- AFAS Profit & Insite
- AFAS HRM

m.weng@buropayroll.nl

Karina Verbeek

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

k.verbeek@peopletrack.nl

Tim Spier

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

t.spier@peopletrack.nl

Jouw naam?

Bekijk nu onze vactures

www.peopletrack.nl/vacatures

Checkx

https://www.checkx.nl/

Robbie de Robot

De virtuele medewerker in uw organisatie

RPA staat voor robotic process automation. Deze nieuwe technologie versnelt repetitieve menselijke handelingen binnen administratieve processen en voert deze accurater, betrouwbaarder en goedkoper uit. De robot als virtuele medewerker in uw organisatie.

Coen Nusse

RPA Developer

c.nusse@peopletrack.nl

Tim van den Dries

Developer

t.vandendries@checkx.nl

Marcel Hendriks

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite

m.hendriks@peopletrack.nl

Buro Payroll

www.buropayroll.nl

Nina Roos

Accountmanager / Marketeer

Flexibele ondersteuning voor uw:
- Salarisadministratie
- Personeelsadministratie
- Financiële administratie

n.roos@buropayroll.nl
+31 6 35 11 97 56
www.buropayroll.nl

Donovan Partosoebroto

Accountmanager

Flexibele ondersteuning voor uw:
- Salarisadministratie
- Personeelsadministratie
- Financiële administratie

donovan@buropayroll.nl
+31 6 17 73 42 20
www.buropayroll.nl

Dionne Kooij

Marketeer

d.kooij@buropayroll.nl
+316 30 35 32 93
www.buropayroll.nl

Sharon Poublon

Teamlead HR

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

s.poublon@buropayroll.nl

Lorraine Hendriks

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

l.hendriks@buropayroll.nl

Jermaine van Huijstee

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

j.vanhuijstee@buropayroll.nl

Shanna Mors

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

s.mors@buropayroll.nl

Femke Hooijenga

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

f.hooijenga@buropayroll.nl

Admira Kustura

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

a.kustura@buropayroll.nl

Tamara Baars

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

t.baars@buropayroll.nl

Sjèriet de Jonker

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

s.dejonker@buropayroll.nl

Tirza Monsanto

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

t.monsanto@buropayroll.nl

Jennifer Kluft

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

j.kluft@buropayroll.nl

Pelin Baykal - Cosgun

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

p.baykal@buropayroll.nl

Marlot Peerdeman

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

m.peerdeman@buropayroll.nl

Valery Bijkerk

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

v.bijkerk@buropayroll.nl

Roshnie Koenjbiharie

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

r.koenjbiharie@buropayroll.nl

Ciara Halberstadt

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

c.halberstadt@buropayroll.nl

Romy Boiten

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

r.boiten@buropayroll.nl

Angelica Plaatsman

Payroll Consultant RSa

Specialisatie
- Uitbesteden administratie (outsourcing)
- AFAS Profit & Insite
- Salarisadministratie
- Pensioenenadministratie

a.plaatsman@buropayroll.nl

Jacqueline Spruijt

Payroll Consultant RSa

Specialisatie
- Uitbesteden administratie (outsourcing)
- AFAS Profit & Insite
- Salarisadministratie
- Pensioenenadministratie

j.spruijt@buropayroll.nl

Natasha Nandoe

Payroll Consultant RSa

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

n.nandoe@buropayroll.nl

Shirley Rekers

Payroll Consultant RSa

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

s.rekers@buropayroll.nl

Robbie de Robot

De virtuele medewerker in uw organisatie

RPA staat voor robotic process automation. Deze nieuwe technologie versnelt repetitieve menselijke handelingen binnen administratieve processen en voert deze accurater, betrouwbaarder en goedkoper uit. De robot als virtuele medewerker in uw organisatie.

Annemieke van der Wacht-Kruit

Payroll Consultant RSa

Specialisatie
- AFAS payroll
- Salarisadministratie
- InSite

a.kruit@buropayroll.nl

Freya Grimmon - Windle

Payroll Consultant RSa

Specialisatie
- AFAS payroll
- Salarisadministratie
- InSite

f.windle@buropayroll.nl

Jouw naam?

Bekijk nu onze vactures

www.peopletrack.nl/vacatures

Jouw naam?

Bekijk nu onze vactures

www.peopletrack.nl/vacatures

Jouw naam?

Bekijk nu onze vactures

www.peopletrack.nl/vacatures

“De eerste stap naar beter resultaat hoeft echt niet groot te zijn.”

Meer weten? Bel of mail Sebastiaan.
+31 (0) 6 33 84 70 54   /  s.kooijman@peopletrack.nl

Services

Consultancy   |   Beheer   |   Business Consultancy   |   Ondersteuning