Team

Maak kennis met onze AFAS Profit Experts

Maak kennis met onze AFAS Profit Experts

Luuk de Kok

Managing Partner

Specialisatie:
- Projectmanagement
- ERP Implementaties
- Functioneel beheer
- Business Consultancy

l.de.kok@peopletrack.nl
+31 6 52 54 11 56

Petra Teeuwen

Projectleider - Partner

Specialisatie:
- Interim Management
- Functioneel applicatiebeheer
- Projectmanagement

p.teeuwen@peopletrack.nl

Sebastiaan Kooijman

Commercieel directeur - Partner

Specialisatie
- AFAS Profit
- Procesoptimalisatie
- Interim ondersteuning

s.kooijman@peopletrack.nl
+31 6 33 84 70 54

Ilona van der Ben

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- Personeels- en salarisadministratie
- InSite
- Procesoptimalisatie

i.van.der.ben@peopletrack.nl

Stephan Kersten

Business Consultant

Specialisatie
- HRM
- Payroll
- Personeels- en salarisadministratie
- Implementaties
- Business Consultancy
- Projectmanagement

s.kersten@peopletrack.nl

Mariëlle Kuijsten

Business Consultant

Specialisatie
- HRM
- InSite / OutSite
- Procesoptimalisatie
- Business Consultancy
- Projectmanagement

m.kuijsten@peopletrack.nl

Joep de Kok

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- Financiële administratie
- Salarisadministratie
- Projectadministratie

j.de.kok@peopletrack.nl

Petra Koomen

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- InSite / OutSite
- Procesoptimalisatie
- Projectmanagement

p.koomen@peopletrack.nl

Martijn Bennink

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS Payroll
- Connectoren
- Conversies
- Implementaties
- Rapportages en analyses

m.bennink@peopletrack.nl

Tulay Batman

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

t.batman@peopletrack.nl

Lauren Sijbring

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS Financieel
- AFAS Ordermanagement
- AFAS Projecten
- Rapporten / Analyses

l.sijbring@peopletrack.nl

Ine Wijnhoven

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

i.wijnhoven@peopletrack.nl

Remco Moerman

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS CRM + HRM
- AFAS Ordermanagement
- AFAS InSite OutSite
- Autorisaties
- Cursusmanagement
- Projecten
- Abonnementen
- Koppelingen
- Procesoptimalisatie
- Gebruikersondersteuning

r.moerman@peopletrack.nl

Ribka Wolff

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

r.wolff@peopletrack.nl

Matthijs Peeters Weem

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- Personeelsadministratie
- Salarisadministratie
- Functioneel beheer

m.peeters.weem@peopletrack.nl

Daphne Meinicke

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

d.meinicke@peopletrack.nl

Sophie de Kok

HR & Office Manager

s.de.kok@peopletrack.nl

Brittany Bonnema

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

b.bonnema@peopletrack.nl

Lucia Dees

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- Personeelsadministratie
- Salarisadministratie
- AFAS Profit
- InSite

l.dees@peopletrack.nl

Robbie de Robot

De virtuele medewerker in uw organisatie

RPA staat voor robotic process automation. Deze nieuwe technologie versnelt repetitieve menselijke handelingen binnen administratieve processen en voert deze accurater, betrouwbaarder en goedkoper uit. De robot als virtuele medewerker in uw organisatie.

Herman van Leijen

Junior RPA Developer

h.van.leijen@peopletrack.nl

Gülsah Alban

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- Personeelsadministratie
- Salarisadministratie
- AFAS Profit
- InSite

g.alban@peopletrack.nl

Jouw naam?

Bekijk nu onze vactures

www.peopletrack.nl/vacatures

Buro Payroll

www.buropayroll.nl

Nina Roos

Accountmanager / Marketeer

Flexibele ondersteuning voor uw:
- Salarisadministratie
- Personeelsadministratie
- Financiële administratie

n.roos@buropayroll.nl
+31 6 35 11 97 56
www.buropayroll.nl

Sven van der Werff

Accountmanager

Flexibele ondersteuning voor uw:
- Salarisadministratie
- Personeelsadministratie
- Financiële administratie

s.vanderwerff@buropayroll.nl
+31 6 22 72 33 88
www.buropayroll.nl

Lorraine Hendriks

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

l.hendriks@buropayroll.nl

Razia Gasieta

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

r.gasieta@buropayroll.nl

Jacqueline Spruijt

HR & Payroll Consultant

Specialisatie
- Uitbesteden administratie (outsourcing)
- AFAS Profit & Insite
- Salarisadministratie
- Pensioenenadministratie

j.spruijt@buropayroll.nl

Larissa de Jager

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

l.dejager@buropayroll.nl

Thalisa ter Meulen

Payroll Consultant

Specialisatie
- AFAS Profit
- Salarisadministratie
- Personeelsadministratie

t.termeulen@buropayroll.nl

Fleur Twikkeler

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

f.twikkeler@buropayroll.nl

Natasha Nandoe

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

n.nandoe@buropayroll.nl

Luc van de Wiel

Payroll Consultant

Specialisatie
- Uitbesteden administratie (outsourcing)
- AFAS Profit
- Salarisadministratie

l.van.de.wiel@buropayroll.nl

Kim Spits

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

k.spits@buropayroll.nl

John Kearney

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

j.kearney@buropayroll.nl

Ming Weng

HR & Payroll Consultant

Specialisatie
- Uitbesteden administratie (outsourcing)
- AFAS Profit & Insite
- Salarisadministratie
- Pensioenenadministratie

m.weng@buropayroll.nl

Yara van Oeffelt

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

y.vanoeffelt@buropayroll.nl

Céline van der Meijden

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

c.van.der.meijden@buropayroll.nl

Jouw naam?

Bekijk nu onze vactures

www.buropayroll.nl/vacatures

Vince Oerlemans

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

v.oerlemans@buropayroll.nl

Jouw naam?

Bekijk nu onze vactures

www.buropayroll.nl/vacatures

“De eerste stap naar beter resultaat hoeft echt niet groot te zijn.”

Meer weten? Bel of mail Sebastiaan.
+31 (0) 6 33 84 70 54   /  s.kooijman@peopletrack.nl

Services

Consultancy   |   Beheer   |   Business Consultancy   |   Ondersteuning