Haal het optimale uit

AFAS Profit

Peopletrack is dé full service dienstverlener op het gebied van AFAS Profit. Maak kennis met onze experts en onderscheidende dienstverlening.

Waarmee kunnen we u helpen?

Consultancy

HRM, Payroll, Financieel, CRM, Projecten, Order management, InSite, OutSite, analyses en connectoren.

Business Consultancy

Advies of projectleiding bij uw implementatie of optimalisatie nodig?

Beheer

Technisch-, functioneel- en applicatiebeheer. Wij verzorgen beheer, zowel op locatie als op afstand.

Ondersteuning

Heeft u capaciteitsproblemen of mist u specifieke kennis? Wij ondersteunen bij u op locatie.

Wij werken o.a. voor:

Maak kennis met onze AFAS Profit Experts

Ribka Wolff

AFAS Profit expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

r.wolff@peopletrack.nl

Martijn Bennink

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS Payroll
- Connectoren
- Conversies
- Implementaties
- Rapportages en analyses

m.bennink@peopletrack.nl

Mariëlle Kuijsten

Business Consultant

Specialisatie
- HRM
- InSite / OutSite
- Procesoptimalisatie
- Business Consultancy
- Projectmanagement

m.kuijsten@peopletrack.nl

Reinout van de Wolfshaar

AFAS Profit Expert

Specialisatie:
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- InSite
- Procesoptimalisaties
- Functioneel beheer

r.van.de.wolfshaar@peopletrack.nl

Stephan Kersten

Business Consultant

Specialisatie
- HRM
- Payroll
- Personeels- en salarisadministratie
- Implementaties
- Business Consultancy
- Projectmanagement

s.kersten@peopletrack.nl

Ilona van der Ben

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- Personeels- en salarisadministratie
- InSite
- Procesoptimalisatie

i.van.der.ben@peopletrack.nl

Bekijk het hele team

“De eerste stap naar beter resultaat hoeft echt niet groot te zijn.”

Meer weten? Bel of mail Sebastiaan.
+31 (0) 6 33 84 70 54   /  s.kooijman@peopletrack.nl

Services

Consultancy   |   Beheer   |   Business Consultancy   |   Ondersteuning