Team

Maak kennis met onze AFAS Profit Experts

Maak kennis met onze AFAS Profit Experts

Luuk de Kok

Managing Partner

Specialisatie:
- Projectmanagement
- ERP Implementaties
- Functioneel beheer
- Business Consultancy

l.de.kok@peopletrack.nl
+31 6 52 54 11 56

Petra Teeuwen

Projectleider - Partner

Specialisatie:
- Interim Management
- Functioneel applicatiebeheer
- Projectmanagement

p.teeuwen@peopletrack.nl

Sebastiaan Kooijman

Commercieel directeur - Partner

Specialisatie
- AFAS Profit
- Procesoptimalisatie
- Interim ondersteuning

s.kooijman@peopletrack.nl
+31 6 33 84 70 54

Stephan Kersten

Business Consultant

Specialisatie
- HRM
- Payroll
- Personeels- en salarisadministratie
- Implementaties
- Business Consultancy
- Projectmanagement

s.kersten@peopletrack.nl

Ilona van der Ben

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- Personeels- en salarisadministratie
- InSite
- Procesoptimalisatie

i.van.der.ben@peopletrack.nl

Joep de Kok

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- Financiële administratie
- Salarisadministratie
- Projectadministratie

j.de.kok@peopletrack.nl

Lauren Sijbring

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS Financieel
- AFAS Ordermanagement
- AFAS Projecten
- Rapporten / Analyses

l.sijbring@peopletrack.nl

Petra Koomen

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- InSite / OutSite
- Procesoptimalisatie
- Projectmanagement

p.koomen@peopletrack.nl

Martijn Bennink

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS Payroll
- Connectoren
- Conversies
- Implementaties
- Rapportages en analyses

m.bennink@peopletrack.nl

Tijmen van de Wolfshaar

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- Personeelsadministratie
- Salarisadministratie
- Functioneel beheer

t.van.de.wolfshaar@peopletrack.nl

Mariëlle Kuijsten

Business Consultant

Specialisatie
- HRM
- InSite / OutSite
- Procesoptimalisatie
- Business Consultancy
- Projectmanagement

m.kuijsten@peopletrack.nl

Ine Wijnhoven

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

i.wijnhoven@peopletrack.nl

Ribka Wolff

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

r.wolff@peopletrack.nl

Matthijs Peeters Weem

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- Personeelsadministratie
- Salarisadministratie
- Functioneel beheer

m.peeters.weem@peopletrack.nl

Daphne Meinicke

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- Personeelsadministratie
- Salarisadministratie

d.meinicke@peopletrack.nl

Sophie de Kok

HR & Office Manager

s.de.kok@peopletrack.nl

Remco Moerman

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS CRM
- AFAS Ordermanagement
- OutSite
- InSite

r.moerman@peopletrack.nl

Tulay Batman

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

t.batman@peopletrack.nl

Robbie de Robot

De virtuele medewerker in uw organisatie

RPA staat voor robotic process automation. Deze nieuwe technologie versnelt repetitieve menselijke handelingen binnen administratieve processen en voert deze accurater, betrouwbaarder en goedkoper uit. De robot als virtuele medewerker in uw organisatie.

Herman van Leijen

Junior RPA Developer

h.van.leijen@peopletrack.nl

Jouw naam?

Bekijk nu onze vactures

www.peopletrack.nl/vacatures

Buro Payroll

www.buropayroll.nl

Sven van der Werff

Accountmanager

Flexibele ondersteuning voor uw:
- Salarisadministratie
- Personeelsadministratie
- Financiële administratie

s.vanderwerff@buropayroll.nl
+31 6 22 72 33 88
www.buropayroll.nl

Rozalia Bolwijn

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS Profit & Insite
- Salarisadministratie
- Personeelsadministratie
- Functioneel Beheer

r.bolwijn@buropayroll.nl

Brittany Bonnema

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

b.bonnema@buropayroll.nl

Razia Gasieta

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

r.gasieta@buropayroll.nl

Jacqueline Spruijt

HR & Payroll Consultant

Specialisatie
- Uitbesteden administratie (outsourcing)
- AFAS Profit & Insite
- Salarisadministratie
- Pensioenenadministratie

j.spruijt@buropayroll.nl

Sascha Riemers

HR Consultant

Specialisatie
- Personeelsadministratie
- Salarisadministratie

s.riemers@buropayroll.nl

Sandra Kroon

HR & Payroll Consultant

Specialisatie
- AFAS Profit & Insite
- Personeelsadministratie
- Salarisadministratie
- Functioneel Beheer

s.kroon@buropayroll.nl

Larissa de Jager

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

l.dejager@buropayroll.nl

Lorraine Hendriks

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

l.hendriks@buropayroll.nl

Fleur Twikkeler

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- InSite

f.twikkeler@buropayroll.nl

Natasha Nandoe

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

n.nandoe@buropayroll.nl

Ming Weng

HR & Payroll Consultant

Specialisatie
- Uitbesteden administratie (outsourcing)
- AFAS Profit & Insite
- Salarisadministratie
- Pensioenenadministratie

m.weng@buropayroll.nl

Soekita Ramnarain

Payroll Consultant

Specialisatie
- Uitbesteden administratie (outsourcing)
- AFAS Profit & Insite
- Salarisadministratie

s.ramnarain@buropayroll.nl

Jouw naam?

Bekijk nu onze vactures

www.buropayroll.nl/vacatures

“De eerste stap naar beter resultaat hoeft echt niet groot te zijn.”

Meer weten? Bel of mail Sebastiaan.
+31 (0) 6 33 84 70 54   /  s.kooijman@peopletrack.nl

Services

Consultancy   |   Beheer   |   Business Consultancy   |   Ondersteuning