Team

Maak kennis met onze AFAS Profit Experts

Maak kennis met onze AFAS Profit Experts

Luuk de Kok

Managing Partner

Specialisatie:
- Projectmanagement
- ERP Implementaties
- Functioneel beheer
- Business Consultancy

l.de.kok@peopletrack.nl
+31 6 52 54 11 56

Petra Teeuwen

Projectleider - Partner

Specialisatie:
- Interim Management
- Functioneel applicatiebeheer
- Projectmanagement

p.teeuwen@peopletrack.nl

Sebastiaan Kooijman

Commercieel directeur - Partner

Specialisatie
- AFAS Profit
- Procesoptimalisatie
- Interim ondersteuning

s.kooijman@peopletrack.nl
+31 6 33 84 70 54

Stephan Kersten

Business Consultant

Specialisatie
- HRM
- Payroll
- Personeels- en salarisadministratie
- Implementaties
- Business Consultancy
- Projectmanagement

s.kersten@peopletrack.nl

Ilona van der Ben

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- Personeels- en salarisadministratie
- InSite
- Procesoptimalisatie

i.van.der.ben@peopletrack.nl

Reinout van de Wolfshaar

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- InSite
- Procesoptimalisaties
- Functioneel beheer

r.van.de.wolfshaar@peopletrack.nl

Lauren Sijbring

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS Financieel
- AFAS Ordermanagement
- AFAS Projecten
- Rapporten / Analyses

l.sijbring@peopletrack.nl

Petra Koomen

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- InSite / OutSite
- Procesoptimalisatie
- Projectmanagement

p.koomen@peopletrack.nl

Joep de Kok

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- Financiële administratie
- Salarisadministratie
- Projectadministratie

j.de.kok@peopletrack.nl

Tijmen van de Wolfshaar

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- Personeelsadministratie
- Salarisadministratie
- Functioneel beheer

t.van.de.wolfshaar@peopletrack.nl

Mariëlle Kuijsten

Business Consultant

Specialisatie
- HRM
- InSite / OutSite
- Procesoptimalisatie
- Business Consultancy
- Projectmanagement

m.kuijsten@peopletrack.nl

Martijn Bennink

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS Payroll
- Connectoren
- Conversies
- Implementaties
- Rapportages en analyses

m.bennink@peopletrack.nl

Ribka Wolff

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

r.wolff@peopletrack.nl

Matthijs Peeters Weem

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- Personeelsadministratie
- Salarisadministratie
- Functioneel beheer

m.peeters.weem@peopletrack.nl

Ine Wijnhoven

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

i.wijnhoven@peopletrack.nl

Sophie de Kok

HR & Office Manager

s.de.kok@peopletrack.nl

Remco Moerman

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS CRM
- AFAS Ordermanagement
- OutSite
- InSite

r.moerman@peopletrack.nl

Nicole Gelderman

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- Personeelsadministratie
- Salarisadministratie
- Pensioenadministratie

n.gelderman@peopletrack.nl

Tulay Batman

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- InSite
- HRM Processen

t.batman@peopletrack.nl

Ewoud Steensma

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS CRM
- AFAS Ordermanagement
- OutSite
- InSite

e.steensma@peopletrack.nl

Buro Payroll

www.buropayroll.nl

Sven van der Werff

Accountmanager

Flexibele ondersteuning voor uw:
- Salarisadministratie
- Personeelsadministratie
- Financiële administratie

s.vanderwerff@buropayroll.nl
+31 6 22 72 33 88
www.buropayroll.nl

Brittany Bonnema

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

b.bonnema@buropayroll.nl

Rozalia Bolwijn

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS Profit & Insite
- Salarisadministratie
- Personeelsadministratie
- Functioneel Beheer

r.bolwijn@buropayroll.nl

Razia Gasieta

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

r.gasieta@buropayroll.nl

Lorraine Hendriks

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

l.hendriks@buropayroll.nl

Jacqueline Spruijt

HR & Payroll Consultant

Specialisatie
- Uitbesteden administratie (outsourcing)
- AFAS Profit & Insite
- Salarisadministratie
- Pensioenenadministratie

j.spruijt@buropayroll.nl

Tim Bakker

HR & Payroll Consultant

Specialisatie
- Personeelsadministratie
- Salarisadministratie

t.bakker@buropayroll.nl

Sandra Kroon

HR & Payroll Consultant

Specialisatie
- AFAS Profit & Insite
- Personeelsadministratie
- Salarisadministratie
- Functioneel Beheer

s.kroon@buropayroll.nl

Larissa de Jager

HR Consultant

Specialisatie
- AFAS HRM
- Personeelsadministratie
- Optimalisatie
- InSite

l.dejager@buropayroll.nl

Patricia van Houwelingen

HR & Payroll Consultant

Specialisatie
- Uitbesteden administratie (outsourcing)
- AFAS Profit & Insite
- Salarisadministratie
- Pensioenenadministratie

p.vanhouwelingen@buropayroll.nl

Jouw naam?

Bekijk nu onze vactures

www.peopletrack.nl/vactures

www.buropayroll.nl/vacatures

Ernst Hermans

HR & Payroll Consultant

Specialisatie
- AFAS Profit
- Salarisadministratie
- Personeelsadministratie

e.hermans@buropayroll.nl

“De eerste stap naar beter resultaat hoeft echt niet groot te zijn.”

Meer weten? Bel of mail Sebastiaan.
+31 (0) 6 33 84 70 54   /  s.kooijman@peopletrack.nl

Services

Consultancy   |   Beheer   |   Business Consultancy   |   Ondersteuning