Over Peopletrack

Wie wij zijn en ons gedachtegoed

Wie we zijn

Peopletrack is gecertificeerd partner van AFAS Software. Met zo’n 25 AFAS Profit Experts helpen wij organisaties door heel Nederland het maximale uit AFAS Profit te halen. U kunt met al uw AFAS Profit vraagstukken bij ons terecht.

Onze missie

Het nastreven van een langdurige samenwerking, waarin kennis en kunde samenkomen, om een gemeenschappelijk doel te bereiken en het maximale uit AFAS Profit te halen.

Onze inspiratie

De ganzentrek. Door als groep te vliegen in een V-formatie is het vliegbereik 71% groter dan wanneer een gans alleen vliegt. Mensen met een gemeenschappelijke richting en een gevoel van saamhorigheid kunnen sneller en gemakkelijker hun doel bereiken, door elkaars stuwkracht te benutten.

Maak kennis met onze AFAS Profit Experts

Luuk de Kok

Managing Partner

Specialisatie:
- Projectmanagement
- ERP Implementaties
- Functioneel beheer
- Business Consultancy

l.de.kok@peopletrack.nl
+31 6 52 54 11 56

Petra Teeuwen

Projectleider - Partner

Specialisatie:
- Interim Management
- Functioneel applicatiebeheer
- Projectmanagement

p.teeuwen@peopletrack.nl

Sebastiaan Kooijman

Commercieel directeur - Partner

Specialisatie
- AFAS Profit
- Procesoptimalisatie
- Interim ondersteuning

s.kooijman@peopletrack.nl
+31 6 33 84 70 54

Reinout van de Wolfshaar

AFAS Profit Expert

Specialisatie:
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- InSite
- Procesoptimalisaties
- Functioneel beheer

r.van.de.wolfshaar@peopletrack.nl

Stephan Kersten

Business Consultant

Specialisatie
- HRM
- Payroll
- Personeels- en salarisadministratie
- Implementaties
- Business Consultancy
- Projectmanagement

s.kersten@peopletrack.nl

Ilona van der Ben

AFAS Profit Expert

Specialisatie
- AFAS HRM
- AFAS Payroll
- Personeels- en salarisadministratie
- InSite
- Procesoptimalisatie

i.van.der.ben@peopletrack.nl

Bekijk het hele team

“De eerste stap naar beter resultaat hoeft echt niet groot te zijn.”

Meer weten? Bel of mail Sebastiaan.
+31 (0) 6 33 84 70 54   /  s.kooijman@peopletrack.nl

Services

Consultancy   |   Beheer   |   Business Consultancy   |   Ondersteuning